Follow Us On

Pokrycia dachowe

Pokrycia dachowe

Posiadamy szeroką ofertę pokryć dachowych, w tym pokryć bitumicznych. Znajdują się wśród nich funkcjonalne blachodachówki oraz blachy trapezowe, które są znakomitym materiałem do pokrycia dachów i ścian, a także nowoczesne dachówki z posypką. Oferujemy również dachówki ceramiczne i cementowe wyróżniające się dużą wytrzymałością i estetyką. Na dachach stromych idealnie prezentują się natomiast gonty bitumiczne. Ponadto umożliwiamy zakup płyt falistych oraz łupków naturalnych.

Blachy dachowe

Blachy dachowe to pokrycia najczęściej wybierany rodzaj pokrycia dachowego. Wśród nich wyróżniamy blachodachówki, blachy trapezowe. W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się blachy na rąbek oraz blachodachówki modułowe. Mnogość kształtów, kolorów oraz powłok lakierniczych daje duży wachlarz możliwości dla inwestorów.

Dachówki ceramiczne i cementowe

Dachówki ceramiczne i cementowe to pokrycia, które są przeznaczone głównie na nowe inwestycje. Większość aktualnie dostępnych projektów zakłada użycie właśnie tego typu materiałów. Ich żywotność to dla dachówek cementowych 70-80 lat, dla dachówek ceramicznych około 100 lat. Bez wątpienia dachówki ceramiczne i cementowe to najtrwalsze pokrycie dachowe.

Gonty bitumiczne

Gonty bitumiczne przeznaczone są przede wszystkim na dachy z pełnym deskowaniem. Idealnie sprawdzają się na dachy wielopołaciowe z dużą ilością koszy oraz dodatkowo wzbogacone w wole oczka, wykusze i lukarny. Oferujemy gonty bitumiczne najlepszych producentów z USA. Cechuje je wysoka jakość oraz dożywotnia gwarancja.

Blacha z posypką

Blachy z posypką w przeciwieństwie do tradycyjnych blachodachówek są materiałem cięższym, trwalszym i znacznie wytrzymalszym na działanie czynników zewnętrznych. Wzory blachodachówek z posypką najczęściej imitują gont drewniany, gont bitumiczny oraz dachówki ceramiczne.

Łupek naturalny

Łupek to produkt natury. Powstał ponad 350 milionów lat temu. Idealnie nadaję się na dachy ponieważ jest odporny na zmienną pogodę i jest niepalny. Wymaga jednak układania przez dobrego dekarza, najlepiej takiego, który odbył odpowiednie szkolenie. Łupek naturalny dobrze sprawdzi się na skomplikowanych dachach o wielu połaciach. Sprzedawany jest w płytkach o różnych kształtach (łuskowe, prostokątne, łukowe, oktagonalne) i rozmiarach (od 20×20 cm do 30×60 cm)

Blachy trapezowe

Poznaj naszą ofertę blach trapezowych.