Dla dekarza

Sprzedaż pokryć dachowych to nie jedyna forma działalności firmy DACHPOL2. Zapraszamy również do kontaktu wszystkich właścicieli wykonawczych, którzy chcą podjąć współpracę z solidną firmą. Czekają na Ciebie atrakcyjne ceny, fachowe doradztwo, programy lojalnościowe oraz pewność dostawy produktów na teren budowy. W ofercie narzędzi dekarskich posiadamy narzędzia gazowe i pneumatyczne oraz elektronarzędzia. Ponadto znajdziesz w niej wkręty konstrukcyjne, ciesielskie oraz różnego rodzaju łączniki. Zapoznaj się dokładnie z naszą ofertą zakupu towarów oraz podjęcia współpracy, napisz lub zadzwoń, a my na pewno oddzwonimy przedstawiając Ci najlepsze rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania.

Gwoździaki gazowe i pneumatyczne

Gwoździarki gazowe i pneumatyczne to nieodzowne narzędzia pracy profesjonalnych dekarzy. Dzięki ich zastosowaniu praca staje się prostsza i szybsza. Przekłada się to bezpośrednio na ilość dachów wykonanych w ciągu roku, a co za tym idzie, większe zyski dla całej ekipy. Posiadamy w ofercie gwoździarki renomowanych firm.

logo paslode
logo bpro
oferta blach dachowych

Wkręty ciesielskie

Wkręty ciesielskie to elementy, które są stosowane do połączeń drewno-drewno. Zyskują one coraz większą popularność wśród wykonawców i z powodzeniem zastępują nieśmiertelne krokwiaki. Na rynku występuje wiele rodzajów wkrętów ciesielskich. Wśród nich najczęściej stosowane są wkręty ciesielskie z łbem talerzowym oraz wkręty ciesielskie z łbem stożkowym.

oferta dachówki
Dachpol2 Ostrowiec Świętokrzyski

DACHPOL2
27-400 Ostrowiec Św. ul. Jana Kilińskiego 29
Tel./Fax. 41 277 14 22
NIP PL 6611955978, REGON 260608183

© 2017 Dachpol2. All Rights Reserved. Designed By Juliusz Godek